Apyrankė su kristalizuotu agato akmeniu ,,Light"

Apyrankės su šviesiu kristalizuotu agato akmeniu, hematitu ir nerūdijančio plieno detalėmis. Kristalizacija - tai techniškas apdirbimas padengiant titanu, kad akmeniui sukurtų įspūdingą ir įvairiaspal.. Read more

Prekės kodas: ED22
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 20.00€


    10.00€

  • Be PVM: 8.26€


Apyrankės su šviesiu kristalizuotu agato akmeniu, hematitu ir nerūdijančio plieno detalėmis. 

Kristalizacija - tai techniškas apdirbimas padengiant titanu, kad akmeniui sukurtų įspūdingą ir įvairiaspalvę apdailą, todėl kiekvienas akmuo tampa unikalus. 

Agato akmenuko dydis ( kuris yra apyrankės viduryje ) ~ 1,4cm 

Apyrankės ilgis ~ 17cm

Apyrankės prailginimas ~ 3cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward