Pakabukas su kirstalizuotu agato akmeniu ,,Two bubble - dark blue"

Ilgas pakabukas su kristalizuotu agato akmeniu, hematitu, stiklo karoliukais ir kristalais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas. Pakabuko ilgis ~ 86cm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir pap.. Read more

Prekės kodas: ED20
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 22.00€


    14.00€

  • Be PVM: 11.57€


Ilgas pakabukas su kristalizuotu agato akmeniu, hematitu, stiklo karoliukais ir kristalais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas. 

Pakabuko ilgis ~ 86cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward