Auskarai ,,Jazmina"

Auskarai siuvinėti upiniais perlais, labradorito, hematito, pirito akmenukais, nerūdijančio plieno detalės. Auskarų dydis ~ 1cm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu.. Read more

Prekės kodas: ED46
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.00€

  • Be PVM: 19.01€


Auskarai siuvinėti upiniais perlais, labradorito, hematito, pirito akmenukais, nerūdijančio plieno detalės. 

Auskarų dydis ~ 1cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Piritas – galingas apsaugos akmuo, senovėje laikytas talismanu, ginančiu nuo blogio, neutralizuoja negatyvias energijas, primena šiltas ir laimingas meilės akimirkas, padeda susirasti draugų. Piritas skatina savęs pažinimą ir vertės pajautimą, padeda pamatyti, kur mes patys spaudžiame save arba, prisitaikydami ar paklusdami aplinkos spaudimui, ignoruojame save. Padeda įžvelgti savo nepasitenkinimo gilumines priežastis ir keistis.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward