Apyrankė su kristalizuotais agato akmenimis ,,Your secret - PURPLE"

Apyrankė kristalizuotais agato akmenimis, hematitu ir nerūdijančio plieno detalėmis. Visi akmenukai vienetiniai ir jų kristalizacija skiriasi. Kristalizacija - tai techniškas apdirbimas padengiant tit.. Read more

Prekės kodas: ED22
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 20.00€


    15.00€Apyrankė kristalizuotais agato akmenimis, hematitu ir nerūdijančio plieno detalėmis. Visi akmenukai vienetiniai ir jų kristalizacija skiriasi. 

Kristalizacija - tai techniškas apdirbimas padengiant titanu, kad akmeniui sukurtų įspūdingą ir įvairiaspalvę apdailą, todėl kiekvienas akmuo tampa unikalus. 

Violetinės spalvos akmenuko dydis ~ 1,4cm 

Juodų akmenukų dydis ~ 6mm

Apyrankės ilgis ~ 17cm + apyrankės prailginimas ~ 3cm 


Apie akmenis: 

*Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

*Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward