Žiedas su akmenukais ,,Dark grey"

Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. Upinis perlas, kalnų krištolas, hematitas, nerūdijančio plieno detalės.Siuvinėtos detalės dydis ~ 13mm Žiedo dydis reguliuojamas. Apie akmenį: Perla.. Read more

Prekės kodas: ED38
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.00€Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. 

Upinis perlas, kalnų krištolas, hematitas, nerūdijančio plieno detalės.

Siuvinėtos detalės dydis ~ 13mm 

Žiedo dydis reguliuojamas. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Kalnų krištolas - padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Apsaugo nuo neigiamų aplikos poveikių (pvz. Elekromagnetinio: televizoriaus, telefono) . Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward