Žiedas ,,Teofilė"

Žiedas su upiniais perlais, hematito ir koralo akmenukais, nerūdijančio plieno detalės.Žiedo dydis reguliuojamas. Apie akmenį: Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gy.. Read more

Prekės kodas: ED281
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.00€Žiedas su upiniais perlais, hematito ir koralo akmenukais, nerūdijančio plieno detalės.

Žiedo dydis reguliuojamas. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. 

Koralai – tai stiprus talismanas. Stiprina saviraišką ir padeda labiau suprasti save ir kitus, skatina diplomatiją, intuiciją bei vaizduotę. Mažina vidinę ir iš aplinkos sklindančią įtampą, baimes. Koralai pritraukia meilę bei klestėjimą, tai taip pat yra aistros akmuo.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward