Perlų apyrankė su topazo akmeniu ,,Suzana"

Smulkių perlų apyrankė su labai gražiu topazo akmenuku, nerūdijančio plieno detalės. Ši išskirtinė apyrankė sužavės daugelį širdžių. Apyrankės ilgis 16,5cm + 2,5cm grandinėlės prailginimimas Visi užsa.. Read more

Prekės kodas: ED01
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 30.00€


    27.00€

  • Be PVM: 22.31€


Smulkių perlų apyrankė su labai gražiu topazo akmenuku, nerūdijančio plieno detalės. 

Ši išskirtinė apyrankė sužavės daugelį širdžių

Apyrankės ilgis 16,5cm + 2,5cm grandinėlės prailginimimas 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis:

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Topazas yra meilės ir ištikimybės simbolis. Tai savirealizacijos akmuo, padedantis atverti vidines duris, skatina valdingumą, bet kartu atvirumą ir užpildytą gyvenimą. Suteikia praktiškumo bei blaivios orientacijos kiekvienoje situacijoje. Padeda vizualizacijai, meditacijoms bei suteikia reikiamos energijos norimiems pokyčiams jūsų gyvenime. Pritraukia turtą. Taip pat padeda lengviau išreikšti savo mintis, suteikia džiaugsmo, apsaugo nuo piktos akies bei pavydo. Sakoma, kad topazas leidžia atpažinti tikrą meilę.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward