Apyrankė su obsidiano akmeniu

Apyrankė su obsidiano, špinelio ir hematito akmenimis, nerūdijančio plieno detalės. Ši unikali bei stilinga apyrankė puikiai tiks tiek kasdien nešioti, tiek ypatingam vakarui pasipuošti. Obsidiano akm.. Read more

Prekės kodas: ED27
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 20.00€Apyrankė su obsidiano, špinelio ir hematito akmenimis, nerūdijančio plieno detalės. 

Ši unikali bei stilinga apyrankė puikiai tiks tiek kasdien nešioti, tiek ypatingam vakarui pasipuošti. 

Obsidiano akmens dydis ~ 2,2x1,7cm 

Apyrankės ilgis ~ 16,5cm 

Apyrankės prailginimas ~ 2,5cm 

Apie akmenį: 

Obsidianas atitinka ugnies elementą, labai tinka antrepreneriams ir verslininkams, gerina ištvermę ir savikontrolę. Tai labai stiprus akmuo. Dirbantiems su savimi pažadina pasąmonėje glūdinčius jausmus, baimes, traumas, skausmus. Taip pat į dienos šviesą iškelia ir užmirštus sugebėjimus, net iki aiškiaregystės. Akmuo padeda siekiantiems atsikratyti blogų įpročių.

Špinelis - amžinos šlovės, pastovios sėkmės ir "nemirtingumo" akmuo. Veiksmingas ir naudingas akmuo tvarkant įvairaus pobūdžio poreikius, ar tai būtų susiję su sveikata, ar su dvasiniais dalykais. Špinelis yra sąmoningos kelionės į priekį akmuo, kuris padeda įvaldyti materialų ir dvasinį pasaulį. Jis skatina judėti, ieškoti „nuotykių“ ir įvairių užduočių, kurios atneštų pasitenkinimą ir norimą rezultatą. Jis padeda įveikti vis sunkesnes ir sunkesnes užduotis. Špinelis stiprina pozityvų mąstymą, pasitikėjimą savimi, asmenybę ir individualumą.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward