Auskarai ,,Granada"

Nerūdijančio plieno auskarai su malachito ir labradorito akmenukais. Paauksuoto žalvario užsegimai. Auskarų ilgis ~ 3,3cm Apie akmenis: *Malachitas skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda pr.. Read more

Prekės kodas: ED63
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 20.00€Nerūdijančio plieno auskarai su malachito ir labradorito akmenukais. Paauksuoto žalvario užsegimai. 

Auskarų ilgis ~ 3,3cm 


Apie akmenis: 

*Malachitas skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda priimti sprendimus, nugena kaltės jausmą. Akmuo padeda versle, apsaugo nuo nepatikimų partnerių. Suteikia vidinę ramybę bei apsaugą. Manoma, kad malachitas yra gausos akmuo, pritraukia klestėjimą ir turtus.  

*Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward