Apyrankių komplektas ,,Liliana"

Trijų apyrankių komplektas.  - Upiniai perlai  - Hematitas  - Rutilo kvarcas  - Labradoritas  - Haulitas  - Kalnų krištolas Apyrankių ilgis ~ 16,5cm Prailginimas ~ 3cm Apyrankes galima nešioti atskira.. Read more

Prekės kodas: ED64
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 55.00€


    46.75€

  • Be PVM: 38.64€


Trijų apyrankių komplektas. 

 - Upiniai perlai 

 - Hematitas 

 - Rutilo kvarcas 

 - Labradoritas 

 - Haulitas 

 - Kalnų krištolas 

Apyrankių ilgis ~ 16,5cm 

Prailginimas ~ 3cm 

Apyrankes galima nešioti atskirai. 

Prie apyrankių tinkantys auskarai: https://ernidesign.lt/auskarai?product_id=697

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Rutilo kvarcas padeda atverti savo širdies centrą, atleisti ir išsilaisvinti iš nuoskaudų, baimių, suvaržymų. Graikai jį vadino tiesos ir apsaugos akmeniu. Rutilo adatėlės randamos šiame akmenyje vadinamos Amūro strėlėmis, Veneros arba Angelo plaukais. Šios adatėlės gali būti auksinės spalvos, rusvos ar rausvos. Rutilo kvarcas prisikiriamas prie akmenų, puoselėjančių moters ir vyro meilę, padedančių žmogui mylėti jį supantį pasaulį tiek fiziniu, tiek dvasiniu lygmeniu. Padeda pamiršti nerimą, atsikratyti nesuvoktų baimių, užgydo skaudžiausias dvasines žaizdas. Rutilo kvarcas priverčia pažvelgti į savo poelgius, įpročius kitomis akimis, padeda suvokti, kad šeimoje abu sutuoktiniai turi siekti harmonijos - tarpusavio pagarbos, nesavanaudiškos meilės, kad žmogus tik duodamas gali gauti. Šis mineralas padeda atsiskleisti, gyventi pilnavertį gyvenimą, šeimoje būti lygiu, būti kupinu gyvybinės energijos kasdieniame gyvenime. Rutilo kvarcas teigiamai veikia aurą - harmonizuoja ir stirpina ją, saugo nuo aplinkos poveikio. Harmonizuoja eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus, tvarko visas čakras, ypač III, IV, V. Tinkamas akmuo meditacijoms, padeda atskirti vizijas nuo iliuzijų, padeda nenuplaukti per toli. Tai labai stiprus apsaugos akmuo, kuris ne tik saugo, bet ir padeda surasti vidinę tiesą, padeda būti sąžiningu ir teisingu ne tik su savimi bet ir kitais. Skatina tarnauti gėriui ir šviesai. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Hovlitas - haulitas moko kantrybės, neleisdamas siautėti slopina pyktį ir susierzinimą. Tai galingas savikontrolės akmuo. 

Kalnų krištolas - padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward