Auskarai su labradorito akmenukais ,,Taurija"

 - Labradorito pakabukai ir akmenukai  - Hematito akmenukai  - Dūminio kvarco akmenukai  - Nerūdijantis plienas Auskarų ilgis ~ 2,8cm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu... Read more

Prekės kodas: ED54
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.00€


    23.80€

  • Be PVM: 19.67€


 - Labradorito pakabukai ir akmenukai 

 - Hematito akmenukai 

 - Dūminio kvarco akmenukai 

 - Nerūdijantis plienas 

Auskarų ilgis ~ 2,8cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Dūminis kvarcas mažina įtampą ir stresines nuotaikas, susijusias su emocijomis, išsigalvojimais, fantazijomis, padeda įveikti prieštaravimus. Pagerina intuiciją bei ištvermę. Tai galingas talismanas, ginantis nuo pikto ir negatyvių energijų, skatina mokytis ir tobulėti.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward