Grandinėlė su rožinio kvarco žvaigžde

 - Rožinis kvarcas  - Nerūdijantis plienas Galite pasirinkite auksinės arba sidabrinės spalvos nerūdijančio plieno grandinėlę bei jos ilgį. Pasirinktas pakabuko ilgis + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuot.. Read more

Prekės kodas: ED39
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 24.00€

  • Be PVM: 19.83€


 - Rožinis kvarcas 

 - Nerūdijantis plienas 

Galite pasirinkite auksinės arba sidabrinės spalvos nerūdijančio plieno grandinėlę bei jos ilgį. 

Pasirinktas pakabuko ilgis + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Rožinis kvarcas  buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Suteikia švelnumo, minkštumo, atvirumo, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikos kaitos, pykčio, įtampos. Jį nešiodamas žmogus išmoksta mylėti save, kad galėtų mylėti ir kitus, pasitikėti savimi, bet nebūti pasipūtusiu ir išdidžiu. Jis ypač naudingas tam, kas jaučiasi nevertas kito meilės arba tam, kuris bijo meilės, nes įsitikinęs, jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais ir stresu. Rožinis kvarcas skatina poreikį meilei ir ištikimybei, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą, padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Jis apsaugo nuo netikros meilės ir draugų. Išblaško Tėvynės ilgesį.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward