Auskarai su kianito akmenukais

- Kianitas - Upiniai perlai - Hematitas - Haulitas - Lazuritas - Nerūdijantis plienas Rinkių dydis ~ 1,7cm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepše.. Read more

Prekės kodas: ED58
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.00€

  • Be PVM: 20.66€


- Kianitas 

- Upiniai perlai 

- Hematitas 

- Haulitas 

- Lazuritas 

- Nerūdijantis plienas 

Rinkių dydis ~ 1,7cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Kianitas atveria naujus suvokimo ir gilesnius meditacijos lygmenis, pašalina senus dvasinius ir emocinius trukdžius, atveria naują perspektyvą. Tai geriausias akmuo, padedantis atsikratyti pasenusių, mūsų jau nebetenkinančių vaizdų. Taip pat, labai tinka sapnų atsiminimui, skatina sąmoningą sapnavimą. Taip pat vadinamas aktyvumo, blaivaus proto, išminties, pažangos ir progreso akmeniu, išsklaido pyktį, padeda surasti pusiausvyrą ir harmoniją, balansuoja yin ir yang energijas, nuima blokus ir padeda augti ir vystytis sielai. 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Hovlitas - haulitas moko kantrybės, neleisdamas siautėti slopina pyktį ir susierzinimą. Tai galingas savikontrolės akmuo. 

Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus, pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus darbus. Ramina, bei suteikia valios stiprybės. Didina kūrybingumą, toleranciją, įžvalgą. Padeda pasirinkti kryptį, atskirti žmones, nebijoti kompromisų, lengviau priimti kritiką, teisingai išsiaiškinti santykius. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward