Kaklo papuošalas ,,Blue berry"

- Chalcedonas - Mėnulio akmuo - Akvamarinas - Hematitas - Nerūdijantis plienas Vėrinio ilgis ~ 40cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Grandinėlės ilgis ~ 39cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Visi .. Read more

Prekės kodas: ED45
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 45.00€

  • Be PVM: 37.19€


- Chalcedonas 

- Mėnulio akmuo 

- Akvamarinas 

- Hematitas 

- Nerūdijantis plienas 

Vėrinio ilgis ~ 40cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Grandinėlės ilgis ~ 39cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Mėnulio akmuo - "naujos pradžios" akmuo. Skatina moteriškumą, intuiciją, aiškiaregystę, padeda prisiminti sapnus. Rytų kultūrose mėnulio akmuo vadinamas meilės akmeniu. Tikima, kad nešiojant mėnulio akmenį, į gyvenimą ateina nauja meilė. 

Chalcedonas - tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Akvamarinas suteikia įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrina ilgalaikę ir sėkmingą santuoką. Jis didina inteligenciją ir padeda jaustis jaunu. Suteikia mintims aiškumo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas. Padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward