Agato vėrinys - BLUE SKY

- Agato akmenukai - Hematitas - Haulitas - Nerūdijantis plienas Kaklo papuošalo ilgis ~ 43cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu.. Read more

Prekės kodas: ED52
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 34.00€

  • Be PVM: 28.10€


- Agato akmenukai 

- Hematitas 

- Haulitas 

- Nerūdijantis plienas 

Kaklo papuošalo ilgis ~ 43cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Hovlitas - haulitas moko kantrybės, neleisdamas siautėti slopina pyktį ir susierzinimą. Tai galingas savikontrolės akmuo.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward