Auskarai - MOON

Nerūdijančio plieno auskarai mėnuliukai.Šviesūs su mėnulio akmenukais. Tamsūs su hematito ir labradorito akmenukais. Auskarų dydis ~ 8mm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspi.. Read more

Prekės kodas: ED60
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 20.00€

  • Be PVM: 16.53€


Nerūdijančio plieno auskarai mėnuliukai.

Šviesūs su mėnulio akmenukais. 

Tamsūs su hematito ir labradorito akmenukais. 

Auskarų dydis ~ 8mm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Mėnulio akmuo - "naujos pradžios" akmuo. Skatina moteriškumą, intuiciją, aiškiaregystę, padeda prisiminti sapnus. Rytų kultūrose mėnulio akmuo vadinamas meilės akmeniu. Tikima, kad nešiojant mėnulio akmenį, į gyvenimą ateina nauja meilė. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward