Apyrankių komplektas - PINK

- Chalcedonas - Žadeitas - Hematitas - Nerūdijantis plienas Apyrankių ilgis ~ 17cm + 3cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirk.. Read more

Prekės kodas: ED64
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 37.00€

  • Be PVM: 30.58€


- Chalcedonas 

- Žadeitas 

- Hematitas 

- Nerūdijantis plienas 

Apyrankių ilgis ~ 17cm + 3cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Chalcedonas - tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas. 

Žadeitas suteikia vidinę harmoniją, inteligenciją, altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, dvasinį ir mentalinį paslankumą, pasitikėjimą savimi, dalykinę kompetenciją, koncentraciją, optimistinį požiūrį į gyvenimą ir visus jame vykstančius procesus. Jis padeda plačiau  atsiverti gamtai ir jos reiškiniams, gėriui ir grožiui.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward