Pakabukai - LOVE MYSELF

Įvairių spalvų medvilninės virvelės pakabukai su natūraliais akmenukais turinčiais gilią reikšmę ir lydėsenčiais Tave Tavo gyvenimo kelyje. Susikurk pakabuką tokį, kokio norėtum! Akmenukai: - Rausvasi.. Read more

Prekės kodas: ED12
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 23.00€

  • Be PVM: 19.01€


Įvairių spalvų medvilninės virvelės pakabukai su natūraliais akmenukais turinčiais gilią reikšmę ir lydėsenčiais Tave Tavo gyvenimo kelyje. Susikurk pakabuką tokį, kokio norėtum! 

Akmenukai: 

- Rausvasis ir žalias chalcedonai 

- Labradoritas (pasidabruotas ir paauksuotas)

- Mėnulio akmenys (pasidabruotas ir paauksuotas)

- Rubinas 

- Agatas 

- Dūminis kvarcas 

- Oniksas 

- Citrinas 

- Topazas 

- Nerūdijančio plieno detalės 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Chalcedonas - tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas.

Mėnulio akmuo - "naujos pradžios" akmuo. Skatina moteriškumą, intuiciją, aiškiaregystę, padeda prisiminti sapnus. Rytų kultūrose mėnulio akmuo vadinamas meilės akmeniu. Tikima, kad nešiojant mėnulio akmenį, į gyvenimą ateina nauja meilė. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu. 

 Dūminis kvarcas mažina įtampą ir stresines nuotaikas, susijusias su emocijomis, išsigalvojimais, fantazijomis, padeda įveikti prieštaravimus. Pagerina intuiciją bei ištvermę. Tai galingas talismanas, ginantis nuo pikto ir negatyvių energijų, skatina mokytis ir tobulėti. 

Citrinas stiprina pasitikėjimą savimi ir gyvenimo džiaugsmą, aktyvumą ir ekstravertiškumą, skatina ieškoti naujų patyrimų ir kartu lengvai bei greitai tai perdirbti. Citrinas pakelia nuotaiką, padeda lengviau reikšti savo mintis. Neša sėkmę ir savo rankomis užsidirbantiems duoną: amatininkams, juvelyrams, o verslininkams padeda plėtoti savo verslą. 

Oniksas - stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus.  Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Padeda išgyventi meilės netektį ir kitus senus prisirišimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį, padeda tapti savo likimo šeimininku. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį. 

 Topazas yra meilės ir ištikimybės simbolis. Tai savirealizacijos akmuo, padedantis atverti vidines duris, skatina valdingumą, bet kartu atvirumą ir užpildytą gyvenimą. Suteikia praktiškumo bei blaivios orientacijos kiekvienoje situacijoje. Padeda vizualizacijai, meditacijoms bei suteikia reikiamos energijos norimiems pokyčiams jūsų gyvenime. Pritraukia turtą. Taip pat padeda lengviau išreikšti savo mintis, suteikia džiaugsmo, apsaugo nuo piktos akies bei pavydo. Sakoma, kad topazas leidžia atpažinti tikrą meilę.

Rubinas yra puikus akmuo, suteikiantis gyvenimui galią ir stiprią jėgą. Jis pripildo gyvenimą aistros, entuziazmo ir džiaugsmo. Rubinas yra gausos, materialinės gerovės akmuo, jis ne tik “prikviečia” sėkmę ir gerovę į kiekvieno žmogaus gyvenimą, bet ir padeda ją išlaikyti. Senoviniame traktate rašoma: “Rubinas suteikia savininkui liūto jėgą, erelio narsą ir gyvatės išmintį…”

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward