Apyrankė su rožinio kvarco akmenukais

- Rožinis kvarcas - Nerūdijantis plienas Užsakant apyrankę pasirinkite norimą ilgį, apyrankė yra be prailginimo. Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių .. Read more

Prekės kodas: ED47
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 22.00€


    17.60€

  • Be PVM: 14.54€


- Rožinis kvarcas 

- Nerūdijantis plienas 

Užsakant apyrankę pasirinkite norimą ilgį, apyrankė yra be prailginimo. 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Rožinis kvarcas  buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Suteikia švelnumo, minkštumo, atvirumo, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikos kaitos, pykčio, įtampos. Jį nešiodamas žmogus išmoksta mylėti save, kad galėtų mylėti ir kitus, pasitikėti savimi, bet nebūti pasipūtusiu ir išdidžiu. Jis ypač naudingas tam, kas jaučiasi nevertas kito meilės arba tam, kuris bijo meilės, nes įsitikinęs, jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais ir stresu. Rožinis kvarcas skatina poreikį meilei ir ištikimybei, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą, padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Jis apsaugo nuo netikros meilės ir draugų. Išblaško Tėvynės ilgesį.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward