Kabantys auskarai ,,Ostėja"

- Zoisitas su rubinu - Hematitas - Paauksuotas žalvaris Auskarų ilgis ~ 2.8cm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas .. Read more

Prekės kodas: ED54
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.00€

  • Be PVM: 19.83€


- Zoisitas su rubinu 

- Hematitas 

- Paauksuotas žalvaris 

Auskarų ilgis ~ 2.8cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 


Apie akmenis: 

Zoizitas su rubinu sužadina poreikį veikti, stiprina valią, ryžtą. Naudingas žmonėms, kuriems sunku apginti savo pozicijas, išsakyti savo nuomonę, skatina konstruktyvumą, padeda įgyvendinti savo sumanymus. Energiją “aš pats” paverčia “grupės” energija, leisdamas žmogui suvokti, kad jis nėra vienišas pasaulyje. Medituojant perduoda arba siunčia informaciją iš mūsų dvasinių vadovų. Tai vienas galingiausių žmogaus energetinio lauko stiprintojų. Norint sužinoti apie praėjusius gyvenimus, “grįžti atgal”, akmuo sugebės išgauti informaciją iš sielos atminties. Medituodami laikykite jį rankose, ir jums bus suteikta proga gauti šią informaciją, pasidėkite akmenį šalia lovos, ant miegamojo stalelio arba po pagalve - ji ateis sapnų pavidalu. Tai iš tiesų unikalus ne tik splavinėmis, gydomosiomis, bet ir mistinėmis savybėmis akmuo. Tikima: jei visada laikysite gabalėlį coizito su rubinu savo piniginėje - niekada nestokosite pinigų. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward