Grandinėlė ,,Blue"

- Akvamarinas - Herkimerio deimantai - Agatas - Hematitas - Celestinas - Jaspis - Nerūdijantis plienas Grandinėlės ilgis ~ 39cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Visi užsakymai pakuojami į firmines.. Read more

Prekės kodas: ED39
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 35.00€

  • Be PVM: 28.93€


- Akvamarinas

- Herkimerio deimantai

- Agatas

- Hematitas

- Celestinas

- Jaspis

- Nerūdijantis plienas

Grandinėlės ilgis ~ 39cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare.

 

Apie akmenis:

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Jaspis – padeda įžvelgti įvairias alternatyvas bei pasirinkti tinkamą. Palengvina sprendimų priėmimą, naujų idėjų generavimą, skatina entuziazmą.

Akvamarinas suteikia įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrina ilgalaikę ir sėkmingą santuoką. Jis didina inteligenciją ir padeda jaustis jaunu. Suteikia mintims aiškumo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas. Padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais.

Herkimerio deimantai - geologiškai tai smulkiagrūdis kvarcas. „Deimantas“ jų pavadinime yra dėl jų skaidrumo ir natūralaus briaunuotumo – kristalai turi dvigubus galus. Šis akmuo yra nepaprastai gryna kalnų krištolo atmaina su neįsivaizduojamai tobulu grynu blizgesiu. Ją nugludino pati motina gamta, kuri taip pat suteikė neįtikėtinai lygią ir malonią liesti struktūrą. Šie akmenys vertingi ir unikalūs, randami Amerikos Herkimerio grafystėje Niujorko valstijoje. Viena žinomiausių akmens savybių yra auros valymas, to dėka mes atsikratome neigiamos energijos ir atrandame giliai paslėptus talentus. Rekomenduojama kūrybingiems žmonėms, verslininkams, rinkodaros specialistams ir vadovams. Žmonėms, kuriems reikia ryškios vaizduotės. Jie grąžina savininkams tikėjimą savo jėgomis ir atneša džiaugsmo pakaitalų į dabartinį mūsų gyvenimą. Išvaro blogą energiją, išlaisvina čakrą.

Celestinas ( arba Celestitas arba aqua-aura) tai švelnios ir taikios energijos akmuo, padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, priimti tai, kas yra dabar, priimti pokyčius, naujoves ir lengviau pažiūrėti į tai, kas vyksta. Padeda pasitikėti visatos išmintimi, pajusti pilnatvę, išeiti iš chaoso į taiką, sustiprina intuiciją, išmintį.

Padeda pajusti subtilųjį pasaulį, santykiuose jausti pagarbą, meilę, šilumą, ištikimybę ir harmoniją. Stiprina ryšį su angelais ir dvasiniais vadovais. Valo aurą ir patalpas.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward