Apyrankė su kristalizuotu agato akmeniu ,,Rue"

Apyrankė sukurta naudojant kristalizuotą agato akmenį, hematito akmenukus, upinius perlus, nerūdijančio plieno detalės. Akmenukai suverti ant smulkių pilkos spalvos stiklo karoliukų. Ši unikali bei st.. Read more

Prekės kodas: ED27
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 18.00€


    12.00€

  • Be PVM: 9.92€


Apyrankė sukurta naudojant kristalizuotą agato akmenį, hematito akmenukus, upinius perlus, nerūdijančio plieno detalės. Akmenukai suverti ant smulkių pilkos spalvos stiklo karoliukų. Ši unikali bei stilinga apyrankė puikiai tiks tiek kasdien nešioti, tiek ypatingam vakarui pasipuošti. 

Kristalizuoto agato dydis ~ 1,8x1,4cm 

Apyrankės ilgis ~ 16,5cm, pridėta grandinėlė ilgio reguliavimui 2,5cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward