Apie Mus

Erni design - unikalūs, stilingi bei romantiški rankų darbo papuošalai.

Papuošalus kuriu jau labai seniai, keitėsi papuošalų gaminimo technikos, jų dizainas, bet meilė papuošalams, jų kūrybai niekada nedingo..

Papuošalams kurti naudoju naturalius akmenis, stiklo karoliukus, Swarovski kristalus, kokybiškas bižuterines detales. Neseniai kilus idėjai sukurti mažus minimalius auskarus pradėjau dirbti su polimeriniu moliu. Taip gimė vienas iš populiariausių mano sukurtų papuošalų – maži polimerinio molio auskarai su Swarovski kristalais.  Žaismingi, romantiški, bet kartu ir modernūs ir minimalistiniai auskarai. Taip pat šiuo metu mano kūryboje daug papuošalų su ypatingais kristalizuotais kvarco ir agato akmenimis. Šie akmenys yra techniškai apdirbti padengiant titanu, kad akmeniui sukurtų įspūdingą ir įvairiaspalvę apdailą.

Manau, jog papuošalas tai labai svarbi mūsų įvaizdžio detalė, pabrėžianti mūsų nuotaiką bei stilių. Labai svarbu išsirinkti tinkamą papuošalą, kad jis ne tik tiktų prie mūsų aprangos, bet ir skleistų vidinę šilumą, jaukumą, pabrėžtų mūsų romantiškumą.  Būtent tokius papuošalus aš ir stengiuosi kurti! 

arrow_upward