Grąžinimo - keitimo sąlygos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pagal LR Civilinio kodekso CK 6.22810 str.), pirkėjas per 14d. turi teisę grąžinti ir keisti jam netikusias prekes. 

Dėl prekių grąžinimo - keitimo prašome kreiptis į mus el. paštu info@ernidesign.lt arba telefonu +37062123480

Prekės, pagamintos pagal individualius užsakymus ir išpardaviminės prekės yra negrąžinamos, iškyrus atvėjus, jei pasitaiko gamybinis brokas.

Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Prekes grąžinti siūlome toje pačioje siuntimo dėžutėje, kad nepasižeistų pakuotė,  pakuotės sugadinimas apmokestinamas 1Eur. 

Už grąžinamos prekės siuntimą moka pirkėjas. 

Gavę grąžinamą prekę ir įvertinę jos būklę, mes įsipareigojame grąžinti pinigus per 3 darbo dienas. 

Pinigai už dovanų kuponus nėra grąžinami. Jeigu pirkėjas už prekę mokėjo dovanų kuponu ir nori ją grąžinti, pardavėjas grąžina tokios pačios vertės dovanų kuponą ir jeigu yra sumokėta papildoma suma. 

Prekėms yra suteikiama 24 mėnesių teisinė garantija. Jeigu 24 mėnesių laikotarpyje prekė sulūžo ar pakeitė savo išvaizdą parašykite man info@ernidesign.lt, atsiųskite prekės nuotraukas, prekę sutvarkysiu arba pakeisiu, priklausomai nuo situacijos kodėl prekė nebeatitinka kokybės reikalavimų. 

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt. Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/

arrow_upward