Apyrankė ,,Minimal beads - SUMMER PINK"

Minimalistinė apyrankė suverta Japoniško stiklo karoliukų. Galite pasirinkti apyrankę su: Auksinės spalvos nerūdijančio plieno detalėmis Sidabrinės spalvos nerūdijančio plieno detalėmis Ant apyrankės .. Read more

Prekės kodas: ED29
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 14.00€

  • Be PVM: 11.57€


Minimalistinė apyrankė suverta Japoniško stiklo karoliukų. 

Galite pasirinkti apyrankę su: 

  • Auksinės spalvos nerūdijančio plieno detalėmis 
  • Sidabrinės spalvos nerūdijančio plieno detalėmis 

Ant apyrankės žaismingai kabo upinis  perlas, prailginime rožinio kvarco akmenukas. 

Apyrankės ilgis ~ 16 cm 

Apyrankės prailginimas ~ 2,5cm 

Apyrankės plotis ~ 0,4cm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Rožinis kvarcas  buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Suteikia švelnumo, minkštumo, atvirumo, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikos kaitos, pykčio, įtampos. Jį nešiodamas žmogus išmoksta mylėti save, kad galėtų mylėti ir kitus, pasitikėti savimi, bet nebūti pasipūtusiu ir išdidžiu. Jis ypač naudingas tam, kas jaučiasi nevertas kito meilės arba tam, kuris bijo meilės, nes įsitikinęs, jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais ir stresu. Rožinis kvarcas skatina poreikį meilei ir ištikimybei, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą, padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Jis apsaugo nuo netikros meilės ir draugų. Išblaško Tėvynės ilgesį. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward