Apyrankė su granato akmenukais ,,Keila"

Minimalistinė apyrankė  su granato, hematito akmenukais, upiniais perlais ir Swarovski kristalu... suverta iš pasidabruotų ir stiklo karoliukų. Pasidabruotos detalės. Apyrankės ilgis ~ 16cm Apyrankės .. Read more

Prekės kodas: ED33
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.00€Minimalistinė apyrankė  su granato, hematito akmenukais, upiniais perlais ir Swarovski kristalu... suverta iš pasidabruotų ir stiklo karoliukų. Pasidabruotos detalės. 

Apyrankės ilgis ~ 16cm 

Apyrankės prailginimas - grandinėlė ~ 2cm 

Apie akmenį: 

*Granatas – tai apsaugantis, bei simbolizuojantis aistrą ir ištikimybę, lojalumą versle akmuo. Tinka aistringiems ir aktyviems žmonėms, kurie negaili jėgų tikslui pasiekti. Granatas taip pat vadinamas gyvybės ir energijos akmeniu, kuris padeda atgauti jėgas, aistrą, įkvepia trokšti bei suteikia jėgų įgyvendinti troškimus. Stiprina norą gyventi, sušildantis ir apvalantis akmuo. 

*Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

*Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward