Akinių virvelė - BLUE BERRY

Akinių virvelė su upiniais perlais, hematito, labradorito akmenukais, stiklo karoliukais, nerūdijančio plieno detalės. Virvelės ilgis ~ 75cm Galite pasirinkti virvelę su užsegimais skirtais apsauginei.. Read more

Prekės kodas: ED44
Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 24.00€

  • Be PVM: 19.83€


Akinių virvelė su upiniais perlais, hematito, labradorito akmenukais, stiklo karoliukais, nerūdijančio plieno detalės. 

Virvelės ilgis ~ 75cm 

Galite pasirinkti virvelę su užsegimais skirtais apsauginei kaukei prisegti. 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 


Apie akmenis: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward