Auskarai ,,Betty"

Maži auskarai siuvinėti  upiniais perlais, labradorito, hematito, turkio ir cirkonio akmenukais, paauksuotos nerūdijančio plieno detalės. Auskarų dydis ~ 8mmApie akmenį: Hematitas - stiprus ir magiška.. Read more

Prekės kodas: ED46
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 17.00€Maži auskarai siuvinėti  upiniais perlais, labradorito, hematito, turkio ir cirkonio akmenukais, paauksuotos nerūdijančio plieno detalės. 

Auskarų dydis ~ 8mm

Apie akmenį: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą.

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, ramina pyktį ir stresą, padeda nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais bei gerina miegą. Padeda stiprinti savigarbą, savo gebėjimų pajautimą. Taip pat skatina kūrybiškumą, originalių idėjų pritaikymą spręsti įsisenėjusioms probemoms. Siekiant karjeros skatina koncentraciją, ištvermę.

Turkis laikomas laimę nešančiu akmeniu, suteiks harmoniją, pilnatvę. Šis akmuo apsaugos akmuo, suteikiantis drąsos, mažinantis įtampą, traukia turtus, sėkmę, draugystę bei meilę.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward