Auskarai ,,Betty"

Maži auskarai siuvinėti  upiniais perlais, labradorito, hematito, turkio ir cirkonio akmenukais, nerūdijančio plieno detalės. Auskarų dydis ~ 8mm Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuoši.. Read more

Prekės kodas: ED46
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 22.00€

  • Be PVM: 18.18€


Maži auskarai siuvinėti  upiniais perlais, labradorito, hematito, turkio ir cirkonio akmenukais, nerūdijančio plieno detalės. 

Auskarų dydis ~ 8mm 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Turkis laikomas laimę nešančiu akmeniu, suteikia harmoniją ir pilnatvę. Šis akmuo apsaugos akmuo, suteikiantis drąsos, mažinantis įtampą, traukia turtus, sėkmę, draugystę bei meilę.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward