Trijų dalių kaklo papuošalas ,,Usnė"

 - Upiniai perlai  - Žadeitas  - Cirkonis  - Nerūdijantis plienas Kaklo papuošalus galima nešioti ir atskirai. Upinių perlų vėrinio ilgis ~ 39,5cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti Žadeito akmenukų v.. Read more

Prekės kodas: ED45
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 69.00€

  • Be PVM: 57.02€


 - Upiniai perlai 

 - Žadeitas 

 - Cirkonis 

 - Nerūdijantis plienas 

Kaklo papuošalus galima nešioti ir atskirai. 

Upinių perlų vėrinio ilgis ~ 39,5cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Žadeito akmenukų vėrinio ilgis ~ 40cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Nerūdijančio plieno grandinėlės ilgis ~ 39,5cm + 5cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenis: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę. Perlai padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. 

Cirkonis skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, stiprina gyvenimo prasmės paiešką, padeda atsiplėšti nuo materializmo ir įveikti praradimus. Mistikai teigė, kad cirkonis slepia savyje didžiulę magnetinę jėgą, nes praranda žvilgesį prieš audrą. 

Žadeitas suteikia vidinę harmoniją, inteligenciją, altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, dvasinį ir mentalinį paslankumą, pasitikėjimą savimi, dalykinę kompetenciją, koncentraciją, optimistinį požiūrį į gyvenimą ir visus jame vykstančius procesus. Jis padeda plačiau  atsiverti gamtai ir jos reiškiniams, gėriui ir grožiui. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward