Apyrankė - BERRIES

Trijų apyrankių komplektas su vienu užsegimu. - Agatas - Hematitas - Turmalinas - Labradoritas - Žadeitas - Nerūdijantis plienas Apyrankės ilgis ~ 17.5cm Papuošalo matmenis dažniausiai galima koreguot.. Read more

Prekės kodas: ED64
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 50.00€

  • Be PVM: 41.32€


Trijų apyrankių komplektas su vienu užsegimu. 

- Agatas 

- Hematitas 

- Turmalinas 

- Labradoritas 

- Žadeitas 

- Nerūdijantis plienas 

Apyrankės ilgis ~ 17.5cm 

Papuošalo matmenis dažniausiai galima koreguoti, susisiekite info@ernidesign.lt 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Agatas - stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsaugą sukuria vaikams. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu. 

Labradoritas suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais. 

Turmalinas suteikia dinamiškumo dvasiniam vystymuisi, padeda siekti tikslų, o kai reikia, juos koreguoti, skatina bendravimą, seksualumą. Stipriai aktyvuoja širdies čakrą, stiprina meilę ir draugystę, gyvenimo džiaugsmą, nuveja baimes, skatina diplomatiją ir taiką. 

Žadeitas suteikia vidinę harmoniją, inteligenciją, altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, dvasinį ir mentalinį paslankumą, pasitikėjimą savimi, dalykinę kompetenciją, koncentraciją, optimistinį požiūrį į gyvenimą ir visus jame vykstančius procesus. Jis padeda plačiau  atsiverti gamtai ir jos reiškiniams, gėriui ir grožiui.  

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward