Komplektas - Tiger eye

Kaklo papuošalo, apyrankės ir auskarų komplektas su tigro akies akmenimis, hematito akmenukais ir nerūdijančio plienos detalėmis. Auskarai su paauksuota viela, jų dydis ~ 8mm Vėrinio ilgis ~ 43cm Apyr.. Read more

Prekės kodas: ED66
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 63.00€

  • Be PVM: 52.07€


Kaklo papuošalo, apyrankės ir auskarų komplektas su tigro akies akmenimis, hematito akmenukais ir nerūdijančio plienos detalėmis. 

Auskarai su paauksuota viela, jų dydis ~ 8mm 

Vėrinio ilgis ~ 43cm 

Apyrankės ilgis ~ 18cm + 3cm grandinėlė ilgiui reguliuoti 

Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare. 

Apie akmenį: 

Tigro akis - apsaugos akmuo – saugo nuo neigiamų energijų, išorės pavojų, apsaugo namus. Suteikia atsakomybės ir stabilumo tarpusavio santykiams.Tinka derinti su kitais akmenimis bei nešioti visą laiką. Žadina kūno energiją bei padeda koncentruoti valią, suteikia aštrumo protui, skatina entuziazmą, pozityvų požiūrį į gyvenimą. Padeda apsispręsti, nesusipainioti abejonėse, stresuose, skatina įžvalgą neaiškiose situacijose, prtraukia sėkmę versle. Padeda nugalėti baimę, nerimą, įkyrias mintis, priimti logiškus sprendimus, neša klestėjimą ir sėkmę. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda sugerti neigiamas energijas.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward