Žiedas su lazurito akmenukais ,,Neida"
Žiedas su lazurito akmenukais. Galima pasirinkti detales: - Paauksuotus rutuliukus - Pasidabruotus rutuliukusAkmenukai yra suverti ant elastingos gumytės, maloniai priglunda prie pirštuko. Gautą skaič.. Read more
| Prekės kodas: | ED28 |
| Prieinamumas: | Sandėlyje |
Žiedas su lazurito akmenukais.
Galima pasirinkti detales:
- Paauksuotus rutuliukus
- Pasidabruotus rutuliukus
Akmenukai yra suverti ant elastingos gumytės, maloniai priglunda prie pirštuko. Gautą skaičių milimetrais įveskite pasirinkimo ,,ŽIEDO DYDIS" langelyje.
Kaip išsimatuoti piršto dydį:
Plonu siūlu ar juostele apjuoskite pirštą, pasižymėkite tikslią vietą ir išmatuokite siūlo ilgį liniuotėje. Gautą skaičių milimetrais įveskite pasirinkimo ,,ŽIEDO DYDIS" langelyje arba galite parašykite savo žiedo dydį.
Visi užsakymai pakuojami į firmines dėžutes ir papuošiami kaspinu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelį sudaro daugiau nei vienas papuošalas ir norite, kad papuošalus supakuotume atskirai, parašykite užsakymo komentare.
Apie
akmenį:
Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia
naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus,
pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus
darbus. Ramina, bei suteikia valios stiprybės. Didina kūrybingumą, toleranciją,
įžvalgą. Padeda pasirinkti kryptį, atskirti žmones, nebijoti kompromisų,
lengviau priimti kritiką, teisingai išsiaiškinti santykius.