Žiedas su akmenukais ,,Neida"

Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. Upiniai perlai, oniksas, hematitas, nerūdijančio plieno detalės.Siuvinėtos detalės dydis ~ 12mm Žiedo dydis reguliuojamas. Apie akmenį: Perlai pritr.. Read more

Prekės kodas: ED38
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.00€Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. 

Upiniai perlai, oniksas, hematitas, nerūdijančio plieno detalės.

Siuvinėtos detalės dydis ~ 12mm 

Žiedo dydis reguliuojamas. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Oniksas - stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus.  Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Padeda išgyventi meilės netektį, taip ir kitus senus prisirišimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį, padeda tapti savo likimo šeimininku. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius.

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
arrow_upward