Žiedas su akmenukais ,,Black"

Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. Upinis perlas, šungitas, hematitas, špinelis, nerūdijančio plieno detalės.Siuvinėtos detalės dydis ~ 13mm Žiedo dydis reguliuojamas. Apie akmenį: Pe.. Read more

Prekės kodas: ED38
Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.00€Žiedas siuvinėtas įvairiais natūraliais akmenukais. 

Upinis perlas, šungitas, hematitas, špinelis, nerūdijančio plieno detalės.

Siuvinėtos detalės dydis ~ 13mm 

Žiedo dydis reguliuojamas. 

Apie akmenį: 

Perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę.  Saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus. Suteikia išminties per patirtį, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras.

Šungitas - mineralas, labai vertingas, vadinamas sveikatos akmeniu. Jam nėra lygių dėl jo gydomųjų savybių. Šungitas gydo, gelbėja, valo, saugo, atstato ir net augina. Viską, kas kenksminga, jis sugeria ir pašalina, o kas naudinga - koncentruoja ir atstato. Mokslininkai, tyrinėję šungitą, vieningai tvirtina: tai stebuklas. 

Hematitas - stiprus ir magiškas akmuo, suteikia jėgos, gyvybingumo. Padeda įveikti stresą, gali sugerti neigiamas energijas. Šis mineralas laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. 

Špinelis - amžinos šlovės, pastovios sėkmės ir "nemirtingumo" akmuo. Veiksmingas ir naudingas akmuo tvarkant įvairaus pobūdžio poreikius, ar tai būtų susiję su sveikata, ar su dvasiniais dalykais. Špinelis yra sąmoningos kelionės į priekį akmuo, kuris padeda įvaldyti materialų ir dvasinį pasaulį. Jis skatina judėti, ieškoti „nuotykių“ ir įvairių užduočių, kurios atneštų pasitenkinimą ir norimą rezultatą. Jis padeda įveikti vis sunkesnes ir sunkesnes užduotis. Špinelis stiprina pozityvų mąstymą, pasitikėjimą savimi, asmenybę ir individualumą.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Susijusios prekės

arrow_upward